Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image

Domy

image
Rynek: Wtórny Lokalizacja: Čista Mala, Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja Powierzchnia: 186m2 Pokoje: 6
Zobacz więcej
cena:350 000 EUR
image
Rynek: Wtórny Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja Powierzchnia: 227.9m2 Pokoje: 5
Zobacz więcej
cena:1 150 000 EUR
image
Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja Powierzchnia: 159.35m2 Pokoje: 5
Zobacz więcej
cena:560 000 EUR
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja Powierzchnia: 163.65m2 Pokoje: 4
Zobacz więcej
cena:299 000 EUR
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Srima, Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja Powierzchnia: 188.68m2 Pokoje: 4
Zobacz więcej
cena:665 000 EUR
image
Rynek: Wtórny Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja Powierzchnia: 250m2 Pokoje: 10
Zobacz więcej
cena:245 000 EUR
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Zaton, Grad Nin, Zadar County, 23232, Chorwacja Powierzchnia: 76.61m2 Pokoje: 3
Zobacz więcej
cena:339 900 EUR
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Zaton, Grad Nin, Zadar County, 23232, Chorwacja Powierzchnia: 76.61m2 Pokoje: 3
Zobacz więcej
cena:339 900 EUR
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Zaton, Grad Nin, Zadar County, 23232, Chorwacja Powierzchnia: 76.61m2 Pokoje: 3
Zobacz więcej
cena:339 900 EUR

Chorwacja – nieruchomości nad morzem na sprzedaż

Gdzie szukać sprawdzonych ofert, by kupić nieruchomość w Chorwacji? Jak dokonać bezpiecznej transakcji?

Od 2009 roku obywatele Unii Europejskiej mają takie same prawa do nabywania nieruchomości w Chorwacji jak jej rdzenni mieszkańcy. Kwestia ta uregulowana została „Ustawą o prawie własności i innych prawach rzeczowych” (Zakon o vlašnistvu i drugim stvarnim pravima). W konsekwencji jej uchwalenia nie obowiązują nas żadne dodatkowe procedury ani kolejki na listach oczekujących. Jeżeli więc masz trochę oszczędności i chcesz je mądrze zainwestować, doskonałym kierunkiem będzie Chorwacja. Nieruchomości nad morzem na sprzedaż, które tu znajdziesz, idealnie sprawdzą się jako apartamenty na wynajem. Inwestycja będzie się regularnie zwracać, a Ty jako właściciel, każdy wakacyjny urlop będziesz mógł spędzać w swoim wymarzonym domu lub mieszkaniu w przepięknej scenerii.

Dlaczego warto kupić nieruchomość pod inwestycję w Chorwacji?


Wakacje nad Morzem Adriatyckim stają się coraz modniejsze. To zasługa niezawodnej pogody, niepowtarzalnego klimatu oraz smacznej kuchni. Warunki do wypoczynku, które panują w Chorwacji, są zupełnie inne niż nad polskim morzem. Większa ilość zróżnicowanych plaż, przepiękne widoki, przejrzysta woda i czyste niebo, to marzenie każdego urlopowicza, miłośnika nadmorskich atrakcji, szczególnie że koszt tutejszych wakacji jest dużo niższy, niż w innych słonecznych krajach Europy.
Jednocześnie należy zaznaczyć, że słabnie popularność wczasów zorganizowanych wycieczek z biur turystycznych w stosunku do wyjazdów „na własną rękę”. To efekt dostępu do szerokiego wachlarza usług za pośrednictwem internetu. Dzisiejsi turyści bardzo chętnie rezerwują noclegi z poziomu własnego telefonu, czy komputera, bez wychodzenia z domu czy w poczekalni u lekarza. Dodatkowo jest to tańsze rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić lub przedłużyć swój pobyt.

image

Wiele osób ceni sobie także możliwość wynajęcia całego mieszkania, apartamentu lub domu. Taka opcja daje znacznie większą swobodę niż hotel pełen turystów. Korzystają z niej chętnie również ci, którym zależy na bliskim kontakcie z chorwacką kulturą, tutejszymi mieszkańcami i infrastrukturą.

Wyjątkowe nieruchomości – Chorwacja nad morzem

Chcesz spełnić jedno ze swoich marzeń i kupić dom w pobliżu plaży? Oczami wyobraźni widzisz, jak budzi Cię rano piękne słońce, jak siadasz z kawą na tarasie lub balkonie i wsłuchujesz się w szum morza? Po południu spacerujesz po plaży, wdychając świeże powietrze. Szukasz dla siebie i swojej rodziny miejsca, w którym troski przestają istnieć? Zdecydowanie dobrym kierunkiem dla Was będzie Chorwacja. Nieruchomości nad morzem, które tu znajdziesz, są bardzo zróżnicowane. Dzięki temu bez trudu wybierzesz tę spełniającą Twoje oczekiwania i wpisującą się w określony budżet.

Zanim zaczniesz poszukiwania idealnego miejsca, ustal jego przeznaczenie. Zależy Ci na ciszy, czy bliskości cywilizacji i popularnych turystycznych miejsc? Na pięknych widokach, bliskości plaży, czy może dobrej komunikacji?

image
Zainteresowany?
Zostaw swój numer - oddzwonimy!

  image

  Jak kupić nieruchomość w Chorwacji?


  Jeśli chcesz dokonać bezpiecznej transakcji, mieć pewność, że wszystkie procedury przebiegły zgodnie z prawem, a formalności zostały dopełnione, skorzystaj z usług sprawdzonych pośredników. RMS Croatia to firma, która od wielu lat pośredniczy w sprzedaży oraz inwestowaniu nieruchomości na rynku chorwackim. Pomoże Ci na każdym etapie zakupu, od przekazania wstępnych ofert, po finalną umowę i rozliczenie z Urzędem Skarbowym. RMS Croatia zapewnia kompleksową obsługę w zakresie zakupu wymarzonej nieruchomości. Chorwacja nad morzem to doskonała lokalizacja na wakacyjny urlop, dlatego wynajem tutejszych mieszkań, domów, apartamentów stało się popularnym sposobem na inwestycję.

  Nieruchomość w Chorwacji możesz nabyć jako osoba fizyczna i prawna. W pierwszym przypadku wystarczy posiadanie paszportu lub dowodu osobistego i numeru identyfikacyjnego OIB – odpowiednika naszego NIP – załatwisz go w urzędzie od ręki. W przypadku osoby prawnej wymagana będzie także zgoda firmy na reprezentację.

  image

  RMS Croatia – wsparcie w procesie zakupu chorwackiej nieruchomości

  Co firma RMS Croatia może Ci zaoferować? Przede wszystkim pomoc w znalezieniu tego, czego szukasz, propozycje wyłącznie sprawdzonych ofert. Bogate doświadczenie i długoletnia obecność w branży gwarantuje zawsze duży wybór apartamentów, domów mieszkalnych, inwestycji developerskich oraz działek inwestycyjnych. Marce tej zaufało już liczne grono gwiazd z polskiego show-biznesu, utalentowani artyści, przedsiębiorcy, a także zwykli ludzie, dla których nieruchomość w Chorwacji jest spełnieniem marzeń.

  Kiedy dokonasz wstępnej selekcji, reprezentant RMS Croatia pojedzie z Tobą obejrzeć wybrane nieruchomości. W przypadku decyzji o zakupie przeprowadzi Cię przez cały proces, łącznie z optymalizacją podatkową. RMS Croatia zapewni również wsparcie podczas remontu lub budowy, a jeśli zechcesz, skontaktuje Cię ze swoimi partnerami biznesowymi, którzy pomogą w wynajęciu nieruchomość i objęciu opieką Twojej inwestycji. Obecność doświadczonego pośrednika podczas zakupu nieruchomości za granicą to bezpieczeństwo i przejrzystość wszystkich formalności. Znajomość języka oraz lokalnego rynku jest kluczowa do tego, by dokonać zakupu bez zbędnego ryzyka.

  Który region Cię interesuje?