Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image

O nas

RMS Estate CROATIA

To dział grupy RMS istniejącej na rynku od 10 lat jako firma zajmująca się kompleksową obsługą nieruchomości od zakupu po zarządzanie.

Nieruchomości są naszą pasją a naszym ostatnim i ulubionym kierunkiem jest pomaganie klientom znajdywaniu świetnych inwestycji w Chorwacji.

Stąd rozszerzenie firmy o grupę RMS Estate CORATIA.

Wyróżnia nas to że naszych ofert nie znajdziesz nigdzie indziej ponieważ że jako jedyni posiadamy swoje nieruchomości które budujemy w Chorwacji.

Nasze oferty są niepowtarzalne i bezkonkurencyjne dzięki współpracy z polskim deweloperem od lat budującym nieruchomości w Chorwacji.

Nieruchomości które oferujemy posiadają kwalifikacje turystyczną co w Chorwacji jest niezbędne aby jej bez problemów wynajmować i czerpać korzyści z takiej inwestycji.

Wiemy jak najkorzystniej kupić tak aby taka inwestycja była zoptymalizowana pod każdym kątem czyli od wynajmu po podatki.

Zdobyta wiedza, doświadczenie, oraz wykwalifikowany zespół pomaga nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zgodnie z naszą polityką, miarą sukcesu jest satysfakcja i zadowolenie naszych klientów dlatego, możemy obiecać, że zrobimy wszystko aby doradzić i pomóc Ci w zakupie nieruchomości, zapewniając tym samym maksymalne bezpieczeństwo Twojej transakcji.

Jesteśmy Ci w stanie pomóc na każdym etapie zakupu nieruchomości.

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze od zakupu po obsługa turystyczną. Czego nie znajdziesz nigdzie indziej
Jeżeli inwestować za granicą to tylko z osobami które wiedzą jak to zrobić ponieważ już to zrobiły.

Z nami znajdziemy dla ciebie wymarzoną nieruchomość która będzie przynosiła ci bardzo dobra stopy zwrotu.

Zapewniamy zarządzanie i pełną, profesjonalną obsługę turystyczną Twojej inwestycji.
Dzięki temu Twoja nieruchomość może stać się w pełni bezobsługową, bezpieczną inwestycją przynoszącą bardzo dobrą stopę zwrotu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy
ZESPÓŁ RMS