Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image

Inwestycje developerskie

image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Grad Vodice, Šibenik-Knin County, Chorwacja
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Zaton, Grad Nin, Zadar County, 23232, Chorwacja
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Makarska, Grad Makarska, Split-Dalmatia County, Chorwacja
image
Rynek: Pierwotny Lokalizacja: Jezera, Općina Tisno, Šibenik-Knin County, Chorwacja

Inwestycje deweloperskie Chorwacja

Chorwacja jest przede wszystkim miejscem, które gwarantuje atrakcje dla każdego. Doskonale mogą tu wypocząć dorośli, dzieci oraz seniorzy, miłośnicy plażowania, kąpieli morskich, pieszych lub rowerowych wycieczek, ale także osoby, które pasjonuje poznawanie nowych kultur, zwiedzanie muzeów, galerii sztuki oraz poszukiwanie nowych smaków. To region na romantyczne wyjazdy we dwoje, wypady z przyjaciółmi, jak i rodzinne wakacje. Między innymi dlatego właśnie przemyślana inwestycja w Chorwacji to świetny sposób na biznes.

Ogromnym atutem tego miejsca jest jego położenie. Bardzo chętnie przyjeżdżają do niego Niemcy, Włosi oraz Polacy. Z Warszawy można tu dotrzeć samolotem już w ciągu 2 godzin, a najtańszą opcją dla kilku osób jest dojazd samochodem, który dodatkowo zapewnia mobilność podczas całego pobytu. Tym, co najbardziej zachwyca w Chorwacji, jest ciepła, przejrzysta woda Adriatyku, urozmaicone plaże, przepiękne, malownicze wyspy, Parki Narodowe, wynurzające się z wody skaliste wzgórza i stabilna pogoda. Łagodny klimat Adriatycki zapewnia w ciągu lata wysokie temperatury, a przy tym niewiele dni deszczowych. Turyści najchętniej odwiedzają Chorwację od maja do września. Są jednak i tacy, którzy spędzają tu zimowe urlopy w poszukiwaniu ciekawej architektury, atrakcji miejskich z dala od tłumów i zgiełku. Inwestycje deweloperskie Chorwacja to szerokie możliwości i szansa na zarobek również poza sezonem.

Dom marzeń w Chorwacji


Coraz więcej Polaków marzy o własnej nieruchomości za granicą, najlepiej blisko morza, pod czystym błękitnym niebem. Wiele osób decyduje się na zakup w Chorwacji domu, mieszkania, apartamentu, by spędzać w nim swój urlop, a w ciągu roku wynajmować turystom. To idealne rozwiązanie, które pozwala odciążyć kieszeń, a z czasem zacząć na tym zarabiać. Warto zaznaczyć, że tutejszy rynek nieruchomości jest bardzo bogaty i zapewnia szeroki wybór każdemu, niezależnie od wysokości budżetu oraz preferowanej lokalizacji. W 2009 roku zmieniły się warunki zakupu nieruchomości przez obywateli Unii Europejskiej i dziś są oni traktowani na równi z mieszkańcami Chorwacji. Wystarczy posiadać dokument tożsamości oraz uzyskać tamtejszy numer identyfikacji podatkowej, by móc nabyć dowolny lokal. Jeśli chcesz dobrze ulokować swój kapitał, zdecydowanie godnym uwagi miejscem będzie właśnie Chorwacja.

Inwestycje w tutejsze nieruchomości stają się coraz popularniejsze, podobnie jak wynajem prywatnych domów i mieszkań przez turystów, którzy szukają alternatywy dla drogich hoteli w nieciekawych lokalizacjach. Dla porównania, w 2021 roku Chorwacja przyjęła 13,8 mln turystów, a Polska 2,3 mln.

image

Inwestycje deweloperskie Chorwacja – jak ich szukać?


Aby przeprowadzić bezpieczną transakcję w obcym kraju, warto skorzystać z pomocy osób doświadczonych, znających język oraz specyfikę branży nieruchomości w danym regionie. RMS Croatia oferuje swoje usługi, w ramach których kompleksowo obejmie Cię opieką i zadba o Twój najlepszy interes. Firma od lat zajmuje się pośrednictwem w zakresie sprzedaży domów, mieszkań, apartamentów oraz działek inwestycyjnych. Pomoże Ci znaleźć idealną lokalizację pod budowę, blisko miasta, by zapewnić napływ turystów przez cały rok. RMS Croatia zapewnia wsparcie podczas wszystkich etapów budowy nieruchomości, dostęp do najlepszych materiałów w przystępnych cenach oraz wykończenie lokali pod klucz. Warto zwrócić uwagę, że ceny wykończonych apartamentów w Chorwacji są dziś zbliżone do tych w stanie deweloperskim w dużych miastach Polski np. w Warszawie, Gdańsku. Stopa zwrotu jednak przewyższa polskie możliwości, dzięki niezliczonym walorom turystycznym gwarantowanym przez Chorwację. Chcąc wynajmować swoją nieruchomość, RMS Croatia zapewni Ci wsparcie również w tym zakresie, umożliwiając podpisanie umowy na zarządzanie i obsługę turystyczną.

Inwestycje deweloperskie Chorwacja to coraz modniejszy sposób na lokatę kapitału, biznes, a zarazem spełnienie marzeń o własnym mieszkaniu w tym wyjątkowym miejscu. Już teraz sprawdź oferty RMS Croatia i zacznij planować swoją przyszłość.

image

Który region Cię interesuje?