Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image
image

Skontaktuj się z nami!

dekoracja sekcji tytułowej

Formularz kontaktowy


  Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO.

  Najczęściej zadawane pytania:


  Jak wyglądają przygotowania?

  Jeżeli właśnie postanowiłeś kupić nieruchomość w Chorwacji to znaczy, że podjąłeś świetną decyzję! Chorwacja to wyjątkowy kraj o niesamowitym klimacie, słonecznej pogodzie ponad 300 dni w roku i fantastycznej śródziemnomorskiej kuchni, lecz przede wszystkim jest to bardzo dobra inwestycja Twojego kapitału!

  Jak działamy?

  Po ustaleniu, czego tak naprawdę szukasz i jakie są Twoje oczekiwania pora zorganizować wyjazd i osobiście obejrzeć wybrane nieruchomości. Do Chorwacji możesz przyjechać własnym transportem, bądź samolotem lub po prostu wybrać się z nami w drogę podczas, jednego z organizowanych przez nas (przeważnie co miesiąc) 2-4 dniowych wyjazdów.

  Jak wygląda finalizacja?

  Wybrałeś już swoją wymarzoną nieruchomość? Świetnie!! Teraz korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy pomożemy Ci w całym procesie zakupu, aby przebiegł on bezproblemowo, skutecznie i bez niepotrzebnego stresu.

  Jak wygląda zarabianie na nieruchomościach?

  Jeżeli chcesz czerpać dodatkowe przychody ze swojej inwestycji, pomożemy Ci w tym. Zapewnimy Twojej nieruchomości pełną obsługę turystyczną, dzięki czemu Twoja inwestycja stanie się w pełni bezobsługowa i bezpieczna, a Ty nie będziesz musiał poświęcać własnego czasu na przygotowanie jej do wynajmu, a także na szukanie najemców.