Strona wykorzystuje ciasteczka by świadczyć usługi na najwyższym poziomie Polityka prywatności

Rozumiem
image

Działki

Brak ogłoszeń spełniających Twoje kryteria

Spróbuj jeszcze raz zmieniając kryteria wyszukiwania lub zapisz się na nasze powiadomienia.
Jak tylko pojawi się nowa oferta, która spełni Twoje wymagania, poinformujemy Cię o tym.

Zostaw swój numer - oddzwonimy!

  Działki pod inwestycje Chorwacja

  Nieruchomości to z reguły bardzo dobry sposób na ulokowanie swoich środków finansowych. Polacy coraz częściej decydują się jednak na to, by kupować działki, domy, pensjonaty w krajach zagranicznych. Dobry wybór miejsca i rodzaju inwestycji jest w takiej sytuacji podstawą. Z tego powodu właśnie w ostatnich latach znacząco wzrosło zainteresowanie ofertami sprzedaży nieruchomości w Chorwacji. Tutejsze plaże, ciepłe turkusowe morze przyciągają licznych turystów z całej Europy, a wraz z nimi przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy chcieliby rozsądnie ulokować swoją gotówkę.

  Od kilkunastu lat obywatele państw Unii Europejskiej mogą nabyć nieruchomość w Chorwacji dokładnie na takich samych zasadach, co sami Chorwaci. Wystarczy do tego paszport lub dowód osobisty oraz OIB – numer identyfikacji podatkowej, który urząd wydaje na miejscu podczas jednorazowej wizyty. Aby jednak cała transakcja przebiegła bezpiecznie, pomimo bariery językowej, braku znajomości tutejszego rynku oraz prawa, warto skorzystać z pomocy godnego zaufania pośrednika.

  Inwestowanie w Chorwacji


  Dlaczego Chorwacja jest miejscem, w którym warto szukać sposobu na pomnożenie swoich oszczędności? Przede wszystkim branża turystyczna w tym regionie należy do bardzo dobrze rozwiniętych. Sezon urlopowy z uwagi na panujący tu klimat trwa dłużej. Europejczycy chętnie przyjeżdżają już w maju. Temperatura oraz warunki pogodowe sprzyjają wówczas bardziej niż w środkowej i północnej części kontynentu. Największy ruch turystyczny oczywiście można zaobserwować w lipcu oraz sierpniu. To w tych miesiącach pojawia się najwięcej rodzin z dziećmi w wieku szkolnym, od których uzależniony jest termin urlopu. W maju, czerwcu i wrześniu chętnie zaś przyjeżdżają nad Chorwackie wybrzeże ci, którzy cenią sobie mniejsze zagęszczenie turystów oraz pogodę sprzyjającą zwiedzaniu.

  image

  Chorwacja jest aktualnie jednym z ulubionych kierunków zagranicznych naszych rodaków. Ceny wynajmu pokoju hotelowego, apartamentu, mieszkania lub samodzielnego domu nad polskim morzem bywają w niektórych lokalizacjach bardzo wysokie, a pogoda nieprzewidywalna. W Chorwacji koszty noclegu i utrzymania są wyższe, lecz warunki pogodowe znacznie pewniejsze, a do tego przejrzysta woda, piękne, czyste plaże oraz niebywałe widoki i wyjątkowa regionalna kuchnia. Nurkowanie w Dalmacji, możliwość uprawiania kitesurfingu, windsurfingu przyciągają każdego roku miłośników sportów wodnych i mocnych wrażeń. Z kolei wakacje nad równie atrakcyjnym Morzem Śródziemnym w Hiszpanii, Włoszech, Francji to znacznie wyższy koszt, na który znacznie mniej Polaków może sobie pozwolić.
  To dlatego, jeżeli myślisz o zakupie nieruchomości za granicą, godnym rozważenia miejscem będzie Chorwacja. Inwestycje tu dają pewniejszy zysk i wyższą stopę zwrotu, a ceny nieruchomości są czasem zbliżone do tych w popularnych rejonach naszego kraju.

  Dodatkowym atutem posiadania nieruchomości nad Morzem Adriatyckim jest możliwość korzystania z niej i spędzania urlopu u siebie.

  image
  Zainteresowany?
  Zostaw swój numer - oddzwonimy!

   image

   Działki pod inwestycje – Chorwacja

   Rynek nieruchomości w Chorwacji daje mnóstwo możliwości. Obok mieszkań, domów, apartamentów, kamienic i pensjonatów, godnym uwagi pomysłem jest również zakup działki pod inwestycje. Najczęściej powstają na takich ziemiach domy na wynajem, budynki wielorodzinne, hotele, pensjonaty. Chorwacja to jednak również doskonałe miejsce na prowadzenie sadu oliwnego, figowego czy winnicy.

   Dla osób chcących zarabiać na branży turystycznej najlepszym wyborem jest zakup działki z widokiem na morze. Zwykle taka lokalizacja powoduje wzrost ceny gruntu, lecz wzrasta wówczas również zainteresowanie turystów oraz miesięczna cena najmu, jaką zapłacą.
   Jeżeli szukasz działki pod inwestycje, Chorwacja południowa sprawdzi się doskonale. Dubrovnik, Split, Makarska to miejscowości, w których nigdy nie brak turystów z całej Europy.

   Jak znaleźć działkę inwestycyjną w Chorwacji?


   Najlepiej skontaktować się w tym celu z doświadczonym pośrednikiem. Dlaczego? Potrzebujesz osoby, która zna język chorwacki i umie zweryfikować oferty sprzedaży. Niestety zdarzają się kuszące okazyjną ceną nieruchomości, których sytuacja prawna jest skomplikowana i zamiast zainwestować, możesz się wplątać w rodzinną dramę lub po prostu stracić swoje oszczędności.
   RMS Croatia to biuro pośrednictwa na rynku nieruchomości w Chorwacji, któremu na przestrzeni lat zaufało mnóstwo polskich gwiazd, odnoszących sukcesy przedsiębiorców oraz prywatnych inwestorów. Wszystkie propozycje ofert przechodzą szczegółową weryfikację, zanim trafią do klienta. Wybierz najbardziej odpowiadające Ci działki, a następnie pojedź w towarzystwie reprezentanta RMS Croatia, by zobaczyć je osobiście i dopełnić wszelkich formalności. Pośrednik przeprowadzi Cię przez cały proces kupna nieruchomości, opłat administracyjnych i skarbowych. Pomoże Ci również zarejestrować spółkę, w celu optymalizacji podatkowej oraz przetłumaczyć całą dokumentację.

   image

   Ze strony RMS Croatia możesz liczyć na wsparcie podczas budowy obiektu inwestycyjnego, a potem nawiązania współpracy z firmą, która będzie sprawować nad nim pieczę, sprzątać, przyjmować gości, zawierać z nimi umowy itp.

   Chorwacja jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc na zainwestowanie środków w branżę turystyczną. Skorzystaj z możliwości jakie oferuje! Zarabiaj, a w wolnych chwilach ciesz się cudowną lokalizacją na urlop z rodziną.

   Który region Cię interesuje?