RMS Estate - Nieruchomości ChorwacjaRMS Estate
Apartament - VODICEapartament★ Wyróżnione
Zobacz wszystkie 25 zdjęć

Apartament - VODICE

Vodice, Dalamcja, Chorwacja
507 000 €
3841 €/m²
Powierzchnia
132
Pokoje
4

Opis nieruchomości

Apartament znajduje się w Vodicach, jedynie 350m od plaży i zajmuje całe drugie piętro budynku. Apartament ma powierzchnię 131,99 m2, a dodatkowo do dyspozycji jest taras na dachu o powierzchni 127 m2. Mieszkanie składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, kuchni, jadalni i salonu z wyjściem na duży balkon. Wewnętrzne schody prowadzą na taras na dachu o powierzchni 127 m2, który rozciąga się na całe 3 piętro. Roztacza się z niego wspaniały widok na miasto i morze. Na tarasie znajduje się jacuzzi dla 6 osób. Wysokiej jakości konstrukcja, elewacja styropianowa 10 cm, wysokiej jakości ceramika i ceramika sanitarna, stolarka wewnętrzna PCV ze szkłem trójwarstwowym, moskitiery, rolety zewnętrzne elektryczne, elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach, kuchni, jadalni i salonie, klimatyzator inwerterowy. Okna mieszkania wychodzą na południe oraz południowy zachód. Cena: 421 957 € + prowizja W budynku dostępne jest również mieszkanie na 1 piętrze (131,99 m2), które posiada komórkę lokatorską na parterze oraz ogród z tarasem (6,91 m2 + 89 m2) - Cena: 351 475 € + prowizja ________ Z A P R A S Z A M Y RMS Estate Croatia +48 570 808 101 biuro@rmsestate.pl www.nieruchomoscichorwacja.pl www.facebook.com/RMSEstateCroatia

Zainteresowany tą ofertą?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy szybko!

Szczegóły nieruchomości

Cena507 000 €
Typapartament
Powierzchnia132 m²
Cena za m²3841 €
Sypialnie3
Łazienki2
Pokoje4
Piętro3
Rok budowy2022
LokalizacjaVodice, Dalamcja, Chorwacja