RMS Estate - Nieruchomości ChorwacjaRMS Estate
Apartament - ČIOVOapartament
Zobacz wszystkie 8 zdjęć

Apartament - ČIOVO

Čiovo, Chorwacja
350 000 €
4023 €/m²
Powierzchnia
87

Opis nieruchomości

Čiovo – Nieruchomość na sprzedaż: trzypokojowy apartament w ekskluzywnej nowej inwestycji, blisko plaży Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny trzypokojowy apartament położony w inwestycji o wysokim standardzie, zaledwie 4 minuty łatwego spaceru od wybrzeża z zadbanymi plażami. Budynek składa się z trzech kondygnacji, przy czym na każdej znajduje się tylko jeden, przestronny apartament z prywatnym wejściem. Taki układ zapewnia mieszkańcom wysoki poziom prywatności i kameralności. Do każdego apartamentu przynależą dwa prywatne miejsca parkingowe z tyłu posesji, z wygodnym dojazdem z głównej drogi. Oferta wyróżnia się doskonałą jakością wykonania oraz zastosowaniem najwyższej klasy materiałów, m.in.: - Ogrzewanie podłogowe w całym apartamencie - Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu - Stolarka aluminiowa wysokiej jakości - Moskitiery we wszystkich oknach - Elektryczne rolety - Wysokiej klasy płytki i wykończenia Oferowany apartament znajduje się na pierwszym poziomie i ma powierzchnię ok. 87 m². Powierzchnia użytkowa wnętrza wynosi ok. 80 m² i jest uzupełniona o zadaszony taras ok. 14 m², dostępny bezpośrednio z salonu. Rozkład pomieszczeń obejmuje: przedpokój, korytarz, trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię oraz salon z jadalnią w układzie otwartym. Čiovo to urokliwa wyspa połączona mostem z Trogirem, dzięki czemu oferuje spokój nad morzem bez rezygnacji z wygody miasta. Słynie z pięknych plaż, krystalicznie czystej wody, malowniczych zatoczek i przyjemnych tras spacerowych. _____________________________________ Skontaktuj się z nami! Zespół RMS Estate Croatia Świadczy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakupie nieruchomości w Chorwacji.  +48 570 808 101  chorwacja@msestate.pl  nieruchomoscichorwacja.eu  facebook.com/RMSEstateCroatia Zapraszamy do współpracy! ________________________________________ Kupujący ponosi prowizję agencyjną w wysokości 3% + 23% VAT. ________________________________________