RMS Estate - Nieruchomości ChorwacjaRMS Estate
Dom - ZATONdom
Zobacz wszystkie 18 zdjęć

Dom - ZATON

Zaton, Nin, Chorwacja
339 900 €
4656 €/m²
Powierzchnia
73

Opis nieruchomości

Przedstawiamy Państwu osiedle składające się z 8 domów w spokojnej lokalizacji w Zatonie. Domy są w zabudowie szeregowej, ale połączone tylko pomieszczeniem gospodarczym, co zapewni ciszę i komfort. Każdy z domów składa się z salonu z kuchnia oraz jadalnią, dwóch łazienek z toaletami, 2 sypialni, pomieszczenia gospodarczego oraz przestronnego holu. Zbudowane są z nowoczesnej konstrukcji stalowej, z najwyższej jakości materiałów, gwarantujące komfort akustyczny i termiczny. Obecnie na sprzedaż dostępne są 3 domy (dom nr 2, 3 i 4). Domy mają powierzchnię 72,61 m2 oraz posiadają prywatne tarasy o powierzchni 20 m2. Na terenie osiedla znajduje się basen dostępny dla wszystkich mieszkańców. Nieruchomości będą oddawane do użytku w drugim kwartale 2024 roku. Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego pod wiatą za 12 500 euro. Wizualizacje dotyczą domu nr 2. ________ Z A P R A S Z A M Y RMS Estate Croatia +48 570 808 101 biuro@rmsestate.pl www.nieruchomoscichorwacja.pl www.facebook.com/RMSEstateCroatia

Zainteresowany tą ofertą?
Skontaktuj się z nami — odpowiemy szybko!

Szczegóły nieruchomości

Cena339 900 €
Typdom
Powierzchnia73 m²
Cena za m²4656 €
Sypialnie2
Łazienki2
Pokoje3
Piętro1
Rok budowy2024
LokalizacjaZaton, Nin, Chorwacja
Nr oferty16-12337-ods

Udogodnienia

Klimatyzacja
GARAŻ

Lokalizacja

Ładowanie mapy...