RMS Estate - Nieruchomości ChorwacjaRMS Estate
Dom - BRAČdom★ Wyróżnione
Zobacz wszystkie 30 zdjęć

Dom - BRAČ

Brač, Chorwacja
1 350 000 €
3600 €/m²
Powierzchnia
375
Sypialnie
4
Łazienki
5
Pokoje
5

Opis nieruchomości

Luksusowa willa z basenem i panoramicznym widokiem na morze – Brač Na malowniczej wyspie Brač prezentujemy wyjątkową willę klasy premium, łączącą nowoczesną architekturę, przestrzeń i prywatność w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Chorwacji. Z każdego poziomu domu rozciąga się spektakularny widok na krystalicznie czyste morze i całą zatokę. Wybudowana w 2020 roku na działce 1350 m², nieruchomość oferuje 375 m² powierzchni użytkowej, starannie zaprojektowanej na dwóch kondygnacjach. Układ wnętrz Parter: przestronny salon z kuchnią i jadalnią, połączony przesuwanymi drzwiami z zadaszonym tarasem, prowadzącym do ogrodu i basenu (32 m²). Na tym poziomie znajdują się również dwa korytarze, pralnia, łazienka, spiżarnia oraz garaż (27 m²) z bezpośrednim wejściem do domu. Piętro: cztery komfortowe sypialnie z prywatnymi łazienkami. Wszystkie pokoje oferują panoramiczny widok na morze, a jedna z sypialni posiada własny taras. Udogodnienia i cechy - Klimatyzacja w całym domu - Prywatny basen z tarasem słonecznym - Zadaszony taras i przestronny ogród - Letnia kuchnia z grillem - Garaż oraz 3 miejsca parkingowe - Widok na morze i bliskość plaży - Spokojna i prestiżowa lokalizacja - Wysoki poziom prywatności - Nieruchomość umeblowana w standardzie premium - Nowoczesny design i wysoka jakość wykończenia - Dom wolnostojący, nowa konstrukcja - Potencjał inwestycyjny na wynajem lub jako rezydencja wakacyjna Ta willa jest idealną propozycją dla klientów premium, którzy szukają luksusowej nieruchomości z przestrzenią, komfortem i wyjątkowymi widokami na wyspie Brač. _____________________________________ Skontaktuj się z nami! Zespół RMS Estate Croatia Świadczy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w zakupie nieruchomości w Chorwacji.  +48 570 808 101  chorwacja@msestate.pl  nieruchomoscichorwacja.eu  facebook.com/RMSEstateCroatia Zapraszamy do współpracy! ________________________________________ Kupujący ponosi prowizję agencyjną w wysokości 3% + 23% VAT. ________________________________________